Ladies night proběhne v dubnu v příbramském Color baru

V polovině dubna je v Music clubu Color bar připravena speciální akce pro všechny slečny, ženy, dámy, prostě pro všechna hezčí pohlaví! Chystá se totiž akce roku s názvem California Dreams & Míra Sax LADIES NIGHT – nejlepší česká taneční a striptýzová skupina California Dreams tentokrát vystoupí v Příbrami!

10380966_755042407879755_8645689249050200303_n

Čeká na vás program nabitý erotikou, s úžasnými efekty ve stylu slavné skupiny Chippendales. Představení opravdu VELKÝMI výkony Kaliforňáků může ovšem zažít každá žena starší 18ti let. Na této ryze dámské party budete mít přímo na dosah nádherně vypracovaná mužská těla pulzující v rytmech známých hudebních hitů. Svaly z ocele, důmyslné kostýmy a choreografie s akrobatickými prvky. To nejlepší erotické divadlo s rekvizitami, při kterém je dovoleno téměř vše..a na závěr si můžete užít svůj osobní HOT SEAT od gentlemana dle vašeho výběru.

Vyfotit se a zajít třeba i na sklenku se svým oblíbeným striptérem v závěru večera může každá z vás!! Příjemnou zábavu přeje Color bar a Color tým , za tým californiadreams.cz Diesel, Arnie, Niko a Sabri, a Míra sax který Vás v průběhu večera bude provázet na svůj hudební nástroj.

Zdroj: Color bar, foto: Color bar

Odpovědět

*