Ladislav Erdélyi ukázal férovost MMA

IMG_3570 V rámci galavečera GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4 se v oktagonu objevil i aktuálně nejstarší zápasník asociace GCF Ladislav Erdélyi starší. Bez dvou let padesátiletý muž, jenž je zároveň zakladatelem MMA v Příbrami, trenérem KBC Příbram a spoluorganizátorem Back in the Fight 4. Mezinárodní zápas se hned od úvodních vteřin změnil ve skutečnou bitku jakou mají fanoušci rádi, rány padaly na obě strany bez velké obrany a bylo jasné, že tento souboj nebude trvat dlouho.

Vítězně nakonec skončil pro slovenského zápasníka a o generaci mladšího Daniela Šimka. „Porazil mě výborný zápasník a já musím říci respekt. Je dobrý a vyhrál zaslouženě,“ řekl ještě v oktagonu Ladislav Erdélyi do mikrofonu, a vyprodaná hala jeho proslov, kterým vzdal hold svému soupeři, ocenila nadšením.

Jeho slova byla velmi upřímná. Vítěz zápasu o generaci mladší Daniel Simek mu okamžitě zvedl ruku na důkaz své úcty a celá hala tleskala férovosti MMA. „Chtěli jsme MMA podpořit a přiblížit ho veřejnosti, chtěli jsme, aby se lidé vůči těm, kteří ho dělají, nebo se kolem něj pohybují, zbavili předsudku,“ uvedl Erdélyi. Nutno dodat, že tento cíl se mu jeho zápasem skutečně povedl naplnit.

Zdroj: red.

O autorovi

Odpovědět

*