Legendární kapela Čechomor v Příbrami: Kooperativa Tour 2016

Čechomor20. května od 19:00 hodin vystoupí ve sportovní hale v Příbrami v rámci své Kooperativa Tour 2016 skupina ČECHOMOR. Hostem koncertu bude zpěvačka Lenka Dusilová a předkapelou Všichni Svatí.

Čechomor je svitavsko-pražská hudební skupina hrající české, moravské, slezské a slovenské lidové písně. Za dobu svého působení procestovali celou Evropu, Severní Ameriku, Rusko, Čínu, Mongolsko a Austrálii, spolupracovali s divadlem Na Palmovce, bratry Formany, divadlem Continuo a dalšími významnými umělci. V roce 2001 získali tři ceny Anděl, ale na svém kontě mají i mnohá další ocenění.

Lenka Dusilová se stala ikonou odvážného, novátorského popu, která však neztrácí většinové publikum, jež si za léta svého působení vybudovala. V samostatných sólových vystoupeních experimentuje s loop machine, stylovou otevřeností, hráčskou erudicí a rozšířenými nezaměnitelnými vokálními technikami.

Cena vstupenek v předprodeji činí 390 Kč. Na místě pak 500 Kč. Vstupenek kvapem ubývá, zbývá jich zhruba poslední stovka, proto s koupí neváhejte. Koupit si je můžete na portálu Ticketstream.cz.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*