Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Zorka Hejdová aj. přijedou do Kozárovic!

Evropa2_KozárovicePokud jste si užili vystoupení baviče, moderátora a zpěváka Leoše Mareše na festivalu NOVÁK 800, nebo máte rádi humor Patrika Hezuckého, jistě uvítáte informaci, že tihle a další známé osobnosti z rádia Evropa 2 navštíví začátkem července Kozárovice se svou Roadshow Evropa 2 live.

Kromě již zmíněného Leoše a Patrika přijede i Zorka Hejdová, Ondra Vodný, DJ Michael Burian a další osobnosti. Bude to exkluzivní párty zahajující letní prázdniny s moderní muzikou a skvělým týmem lidí. Během večera si můžete užít světelnou a laser show, výčepní stany, Redbull a Somersby stany, stánek s grilovanými dobrotami, bar s míchanými koktejly a spoustu dalšího.

Roadshow Evropa 2 live se uskuteční v sobotu 2. července v Kozárovicích na hřišti, které bude otevřeno od 20:00 hodin. Start je od 21:00 hodin. Vstupenky na místě koupíte za 200 Kč, v předprodeji od 150 Kč například ve zlatnictví Jiří Hess v Příbrami, v pneuservisu Vinař v Sedlčanech, v pokladně Centra kultury v Písku nebo v trafice u Davida v Dobříši. Na ticketstream.cz vstupenky seženete za 160 Kč.

Parkovat můžete na louce vedle hřiště, a to zdarma.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*