Lucie Bílá to rozjela v Příbrami a v září míří na zámek Dobříš

Lucie Bila zamekZpěvačka Lucie Bílá byla hlavní hvězdou Nováku 800, kde zazpívala s kapelou své největší hity, a rozpohybovala publikum. Česká nejpopulárnější zpěvačka zamíří do našeho regionu tento rok ještě jednou. A to velkolepě na zámek Dobříš. Spolu s klavíristou Petrem Maláskem, který ji doprovodil i zde v Příbrami, vystoupí 4. září na nádvoří  zámku. Koncert pod širým nebem vypukne v 19 hodin a areál zámku bude pro veřejnost po celý den uzavřen.

Oproti příbramskému vystoupení bude zámecká akce komornější, a to i díky malebným prostorám. Lucie Bílá zazpívá pomalejší hity a to pouze za doprovodu klavíristy. Lucie letos oslaví padesáté narozeniny velkým koncertem v O2 aréně, proto menší vystoupení pro tento rok velmi omezila. Zámek Dobříš byl ovšem natolik atraktivní, že pozvání organizátorů přijala, a v září zde vystoupí.

Vyplatí se přijít, i pokud jste navštívili Novák

Na zámek si určitě udělejte cestu i v případě, že jste navštívili příbramské slavnosti. Bude to ohromný zážitek. O koncerty zpěvačky Lucie Bílé je v naší zemi zcela právem obrovský zájem. Na dobříšský koncert zbývá posledních dvě stě kusů vstupenek, v rozmezí od 660 – 990 Kč, či na stání za 490 Kč.

Velkým plusem je prodej limitovaných třiceti kusů VIP vstupenek, které zajišťují místo v prvních řadách, pozvání na následný raut či možnost osobního setkání se zpěvačkou.

Vstupenky jsou v prodeji na Info centru města Dobříše. Svou vstupenku si můžete objednat i na mailu: info@vdnpromo.cz a obdržíte ji poštou přímo na Vaši adresu.

Nepropásněte jedinečný kulturní zážitek. Příbram žije je mediálním partnerem této akce.

Zdroj: red.

Odpovědět

*