Lucie Pudilová chce opět potěšit fanoušky

IMG_2709Příbramský tradiční galavečer v MMA se  blíží rychlým tempem a na fightcard GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4 bude mít zastoupení opět i ženská scéna MMA. Znovu ji obstará příbramská Lucie Pudilová z domácího KBC Příbram, která si odbyla svou premiéru v MMA právě před rokem na minulém ročníku Backin the Fight 3.

„Pamatuji si na svůj zápas velmi dobře. Byl to můj první zápas v MMA. Premiéra to byla úžasná, protože zápas se vydařil a já zvítězila K.O v prvním kole. Mám na ten zápas skvělé vzpomínky,“ uvedla bojovnice Lucie Pudilová, která v rámci minulého ročníku skutečně porazila ve velmi atraktivním zápase silnou soupeřku Lenku Smetánkovou.

Tehdy se jednalo o nejhezčí zápas celého večera, který rozhodně vzbudil pozornost a mnoho diváků překvapil. „Lidé zápas hodnotili velmi pozitivně, měla jsem na něj samé kladné ohlasy, a mně na tom nejvíce těšilo, že snad i díky tomu zápasu lidé začali ženské MMA více vnímat. Nyní se svým trenérem Ladislavem Erdélyim pracuji na tom, abych fanoušky potěšila i v tomto zápase. Minulým vítězstvím jsem si nastavila totiž laťku hodně vysoko,“ vypráví Pudilová, jenž trénuje v domácím KBC Příbram MMA, který oslaví v rámci tohoto večera výročí dvaceti let od svého založení.

Zejména i kvůli tomuto faktu udělali při sestavování fightcard organizátoři asi velký kus práce, protože při pohledu na ní musí být fanoušek skutečně spokojený. Poměrně dost zápasů je totiž mezinárodních a zastoupení jsou v nich jak slovenští kolegové a Poláci, tak ale také Litevci.

Mezinárodní souboj bude tentokrát absolvovat i Lucie Pudilová, jenž se střetne s Litevskou Julii Stoliarenko. Jak se jí zápas povede uvidíme 27.3.2015. GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4 startuje v příbramské sportovní hale v 19 hod.

Lístky jsou v prodeji na www.ticketstream.cz.

Zdroj: red.

Odpovědět

*