Lukáš díky projektu ,,Změň svůj život“ zhubl již 4 kg za pouhých 10 dnů

11063045_962126737131294_579194546_nProjekt ,,Změň svůj život“ je v plném proudu. Eva a Lukáš denně bojují se svými kily v BeFit energy klubu a za pomocí krabičkové diety od Lahůdek Příbram.

Lukáš již podstoupil fyziorozbor a masáž celého těla. Velmi regeneruje a relaxuje, cvičí minimálně 4x týdně a pohyb hodně střídá (cardio – silové tréninky).

Trénink s osobní trenérkou má každý týden a v těchto intervalech je i převažován a měřen bodystatem. Krabičková dieta mu naprosto sedí, metabolismus se nezpomaluje. Za 10 dní shodil skvělé 4 kila.

Lukáš studuje v Českých Budějovicích, tudíž je několik dnů v týdnu na cestách. Lahůdky Příbram mu ale maximálně vyhověly a vozí mu krabičkovou stravu i dopředu. Projektem je nadšený, plný energie a i okolí ho úžasně podporuje na jeho facebooku: https://www.facebook.com/soukup.lukas?fref=ts.

Eva má sedavé zaměstnaní a děti, tudíž časově je to pro ní náročnější, ale i ona je skvělá. Zhubla již přes dvě kila a už cítí změnu na rukách a na kalhotech. Cvičí pravidelně s trenérkou Alenou a zároveň navštěvuje mnoho studiových lekcí. Masáž a fyziorozbor ji čeká zítra. Jídlo jí moc chutná, vůbec nemá hlad a je pro ní celkem nezvyk mít tolik chodů denně, protože obvykle jedla především večer.

I nadále Vás o Lukášovi a Evě budeme informovat.

Zdroj: red.

Odpovědět

*