Marta Kubišová se rozloučí s kariérou v našem okrese

ELE5425fe_IMG_6855Skvělá česká zpěvačka Marta Kubišová se rozhodla ukončit na podzim tohoto roku kariéru. Její poslední koncert se uskuteční v Českých Budějovicích, 1.11.2017 v den jejích 75. narozenin a zároveň místě, kde se narodila. Ještě před tím má ale dvě zastávky svého turné „Marta Naposledy“ v okrese Příbram.

 

10. října vystoupí v rámci posledních sedmi koncertů v Kulturním domě Josefa Suka v Sedlčanech. Vstupenky jsou již v prodeji jak na webu kulturního domu, tak v síti TicketStream. O osm dní později, konkrétně 18.října se chystá o pár kilometrů dál na západ, konkrétně do města Hořovice. Tam vystoupí v kulturním domě a i u této akce jsou již vstupenky v prodeji na informačním centru města Hořovice, nebo též v síti TicketSream.

Všechna vystoupení doprovodí Martu kapela Petra Maláska. Je to právě Petr Malásek, který si nedavno v Supraphonu převzal s Martou zlatou desku za jejich album Soul. Města Hořovice a Sedlčany si agentura VDN promo, jenž koncert organizuje, nevybrala náhodou. Má dobré zkušenosti s pomocí s propagací akce od vedení města i kulturních domů, a lidé si o koncert Marty Kubišové sami říkali.

Největším koncertem z turné Marty Naposledy bude jednoznačně koncert v pražské Lucerně, kde se s Pražany rozloučí 27. října a nebude u toho sama. Jako hosté jsou potvrzeni Lucie Bílá, Aneta Langerová nebo Václav Neckář.

Nenechte si ujít některý z koncertů Marty Kubišové. Je to úplně naposledy.

Zdroj: red.

Odpovědět

*