Marta Kubišová se včera loučila s kariérou i v Sedlčanech

 Marta Kubišová na podzim tohoto roku končí svou pěveckou kariéru. S turné MARTA NAPOSLEDY objíždí Českou a Slovenskou republiku, a včera se zastavila i v Sedlčanech. Tam jí tleskal vyprodaný divadelní sál.

Marta Kubišová definitivně ukončí svou kariéru 1. listopadu, v den svých 75. narozenin v Českých Budějovicích, tedy v místě, kde se narodila. Ještě před tím ale stíhá pod vedením agentury VDN promo objet mnoho měst v Čechách i u našich sousedů. Vzhledem k tomu, že organizátoři turné Jitka Doubravová a Petr Větrovský jsou z Příbrami, přivezli Martu do našeho okresu hned dvakrát. Včera to byly Sedlčany, příští týden Marta zavítá do Hořovic.

Včerejší koncert byl stejně jako ostatní vyprodán dlouho dopředu a opozdilci tak neměli možnost se na něj dostat. Marta Kubišová za doprovodu kapely Petra Maláska odzpívala sto minutový koncert, jako za mlada. Na její věk je až obdivuhodné, v jaké je kondici.

Další zastávkou je Chomutov, kam celý tým vyráží zítra, a následně Hořovice. Pokud byste měli zájem Martu slyšet naposledy zpívat, je možnost už jen ve Varnsdorfu 25.října, kde zbývá několik málo vstupenek.

Zdroj: red.

Odpovědět

*