Městské futsalové derby vyhrála ISŠ, Legii porazila 7:6

V osmnáctém divizním kole v hale na Aquaparku probíhalo městské derby ISŠ versus Legie.

A1

Hostující Legie šla brzy do vedení 2:0 a v úvodní části hry zle domácím zatápěla. Studenti jako kdyby přišli nepřipraveni na vyučování Legie a z „voleje“ řešily kolotoč roztáčený hosty. Teprve po deseti minutách zvedl prapor domácích nejstarší student Zdeněk Staroba a dvěma brankami srovnal na 2:2. Hra se vyrovnala a ještě do poločasu zvýšil domácí Krejčí na 3:2.

Po přestávce nejprve Legie srovnala na 3:3, aby po té opět Karel Krejčí a Zdeněk Buch zvýšili na až 5:3. Zdálo se, že utkání spěje pro domácí do zdárného konce, ale Legie se nepoložila, naopak dvěma brankami srovnala na 5:5 a utkání bylo opět otevřené. Samotná koncovka zápasu byla velmi dramatická. Nejprve 15 vteřin před koncem skóroval Karel Soldát 6:5 za dalších sedm vteřin tentýž hráč 7:5 a se závěrečnou sirénou hosté ještě upravili na 7:6. V zápase jsme tentokrát narazili na úplně jinou Legii než minule. Utkání lze charakterizovat slovy: „ Válka se šťastnější koncovkou pro ISŠ“

Sestava ISŠ: Jedlička, Staroba, Buch, Soldát, Sandr, Krejčí, Hlinka