MIG 21 v dubnu v Březnici

Mig_21_KačeřiTradiční jarní Kačeři v koncertní edici přivítají doposud svoji největší a nejznámější kapelu. 15. dubna  v kulturním domě v Březnici rozbalí svoji show známá kapela MIG 21.

Festival Kačeři představí v Březnici show „pánské taneční, pěvecké a striptérské skupiny z Prahy“ MIG 21! Tato hudební skupina v čele s charismatickým zpěvákem a hercem Jiřím Macháčkem představí nejen poslední album „Štěstí hejbe planetou“, ale také největší hity své kariéry. „Jsme rádi, že se nám po několika letech vyjednávání podařilo domluvit koncert MIG 21. Bude to jediný koncert na Příbramsku v roce 2016 a zároveň zahájení jarního turné“, řekl jeden z organizátorů Jan Štika.

Jelikož Kačeři jsou festivalem, další koncert zde odehraje kapela ze severočeského Broumova s příznačným názvem Kluci. Ti odehráli na Kačerech již několik koncertů a všechny spojovaly dvě slova: syrová energie!

Nejlevnější vstupenky jsou již v předprodeji. Vstupenky zakoupíte přes portál www.goout.cz. Kamenný předprodej probíhá v Příbrami v coworkingovém centru Cowárna, v Březnici, Rožmitále a Dobříši v infocentrech. Další informace naleznete na webu www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

Odpovědět

*