Miss 1.FK Příbram se stala pohledná blondýnka Karolína Urbanová

Historicky první titul Miss 1.FK Příbram včera při slavnostním finále získala mlaďoučká blondýnka, Karolína Urbanová z Příbrami. Ta porotu okouzlila svou volnou disciplínou, ve které předváděla náročné triky na rukou. 

Karolína Urbanová

Celý týden si fanoušci mohli volit svou Miss, která si odnesla titul Miss Fans, neboli Miss fanoušků. Tou se stala sympatická dívka s číslem 5, Denisa Bosáková.

Během finálového večera měli možnost hlasovat i přítomní diváci. Dívka, která od nich získala největší počet hlasů obdržela titul Miss Sympatie. A právě diváky nejvíce oslnila dívka se zrzavými vlasy, Vendula Poláková.

Celý večer byla v hotelu Bevedere, kde se akce konala, výborná atmosféra. Objevilo se zde několik významných hostů – jako například radní města Petr Stříbrnský, moderátorka Romana Navarová, David Snášel z Mafia Records nebo několik známých fotbalistů jako Tomáš Wágner nebo Tomáš Pilík. Nechybělo ani vedení 1.FK Příbram v čele s majitel Janem Starkou či generálním ředitelem Petrem Větrovským.

Napětí finalistek soutěže bylo cítit z každé z nich. Každá chtěla vyhrát! Tou nejšťastnější nakonec byla Karolína Urbanová, která se může těšit mimo jiné na to, že si zahraje ve video klipu.

Na další podrobnosti, rozhovory a videa se můžete těšit již brzy…

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*