MMA: Janka vyhrál. Souboj netrval ani dvě kola

jan-jankaNa Dobříši se představil v MMA zápase další příbramský zápasník, a to Jan Janka, pod vedením trenéra Ladislava Erdélyiho. Jeho protivníkem byl Pavel Šusta. 

Zápas začal přestřelkou od prvních vteřin, která se zanedlouho přesunula na zem, kde si oba borci postupně měnili pozice. Šusta se snažil využít svých zkušeností z BJJ a několikrát se pokusil Jankovi nasadit páku na ruku, z čehož se však Honza dokázal dostat a zasypal Šustu několika tvrdými údery pěstí a loktem.

Kanonáda Janky pokračovala dál a ukončil ji až závěrečný hvizd prvního kola, po kterém zůstalo na podlaze oktagonu nemalé množství krve.

Do druhého kola nastoupil Šusta po tvrdých úderech Janky již ztuha a po několika vteřinách se ocitl opět na zemi. Zde svými údery dominoval opět příbramský Janka. Šusta se pokusil Janku ohrozit pákou na nohu, to se však nepovedlo, a Janka spustil další kanonádu, který již rozhodčí musel pro velkou převahu ukončit. Janka nedal Šustovi možnost dokončit ani druhé kolo.

Příští týden zápasí Pudilová

Příbramský bojovník tak po zásluze zvítězil a dobříšské publikum ocenilo jeho výkon potleskem. V oktagonu mohli kromě trenéra Ladislava Erdélyiho diváci vidět také Lucii Pudilovou. Tu čeká zajímavý zápas již příští sobotu, kdy bude bojovat v Plzni na Galavečeru Souboj Titánů a bude hájit barvy České republiky proti německé Alexandře Buch.

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*