MMA: Pudilová dnes bude bojovat ve Finsku

pbzijePříbramská zápasnice MMA Lucie Pudilová míří za zápasem do finských Helsinek. V hlavním městě této severské země ji čeká zápas s domácí Suvi Salmimies, a to v rámci prestižního galavečera CAGE 31, který pořádá CAGE MMA FINLAND. 

Pro Pudilovou, která ve svém posledním zápase na konci března v rámci příbramského Back in The Fight porazila Julii Stoliarenko, jde o premiérový zápas na finské půdě. „Tento zápas je pro mě další velkou výzvou a motivací,“ uvedla Pudilová, která se navíc úplně poprvé představí ve váhové kategorii do 56,7 kg.

Příprava ani dohodnutí tohoto zápasu však nebyla nejjednodušší. „Na tento zápas nám přišla nabídka, rozhodli jsme se ji přijmout, ale když jsme byli v plné přípravě, tak ze zápasu ze strany promotéra sešlo. Přípravu jsme přerušili, ale poté přišla nabídka znovu. I přes to, že už jsme byli časově na přípravu trochu omezeni, rozhodli jsme se znovu nabídkou přijmout a opět začali plnou přípravu,“ vysvětlil nestandardní průběh trenér KBC Příbram Ladislav Erdélyi, který Lucii po celou její kariéru připravuje.

I přes to by se měla Lucie Pudilová ve finském oktagonu představit a bojovat nejen za KBC Příbram, ale také za Českou republiku proti domácí již zmíněné Suvi Salmimies. „Nějaké informace jsme si s trenérem Ladislavem Erdélyim o soupeřce zjistili a tomu jsme uzpůsobili taktiku, více k ní však prozrazovat nebudu,“ řekla Lucie Pudilová.

Ta odletěla do finských Helsinek se svým trenérem již ve čtvrtek, v pátek absolvovala tiskovou konferenci, oficiální vážení a samotný zápas ji čeká v dnes.

„V rámci časových možností jsme udělali, co jsme mohli. Nechtěli jsme zápas odmítnout, protože to není náš styl a navíc si této nabídky velmi vážíme,“ uzavřel Ladislav Erdélyi.

Zdroj: red.

 

  1. Vlastimil Sádlík Reply

    ROZŠTÍPEŠ JÍ NA KAŠIČKU 🙂

Odpovědět

*