Naplněná hala hnala Kocoury k vítězství, ale ti proti favoritovi získali jen set

Včera večer přivítali Kocouři na své palubovce tradičního rivala z Českých Budějovic. Zcela naplněná hala podporovala mohutně domácí borce, ale ti nakonec vybojovali proti Jihostroji pouze jednu sadu a zůstali tak bez bodu.

Kocouři

První set opanovala Příbram zcela jednoznačně 25:18, když měla skvělý vstup do utkání a vypracovala si až osmibodový náskok. Pouze v koncovce domácí lehce polevili, ale set bez větších problémů vyhráli. Do druhého dějství však lépe vstoupili hosté z Budějovic. Byli lepší v útoku i v obraně a po zásluze srovnali na 1:1

Třetí set byl zřejmě klíčový. Po velké bitvě ho získali hráči Českých Budějovic v poměru 25:23, a zlomili tak zřejmě definitivně odpor Kocourů. Čtvrtý set totiž byl v jasné režii Jihočechů, kteří nakonec zvítězili celkově 3:1 a odvezli si domů plný počet bodů.

Příští zápas sehrají Kocouři o následujícím víkendu na palubovce posledního Ústí nad Labem.