Našlapaná DJ stage na letním festivalu Kačeři

Kačeři 2016Jen několik týdnů nás dělí již od jedenáctého ročníku festivalu Kačeři. O víkendu 19. a 20. srpna se na třech pódiích představí přes 50 vystupujících. Pro fanoušky taneční muziky si pořadatelé tradičně připravili velký stan se známými DJs z České republiky, ale i zvučného headlinera z Německa.

Po celý víkend se na pódiu vystřídá na 25 DJs různých hudebních stylů. Páteční noc bude věnována převážně drum´n´bassu a dalším zlomeným žánrům. Naopak celá sobota se ponese v rovném stylu house, tech-house a techno. Páteční večeru a noci dominuje několik jmen. Forbidden Society je nejznámější český DJ a producent v zahraničí, jeho letní vystoupení na Kačerech bude jedno z mála v Česku. Legendární Philip TBC představí jemnější stránku dnb. Jako další se páteční večer předvede českobudějovický DJ Thinngy, pražský Stanjah a za příbramskou crew nebude chybět Robo, Ona, Czaryfug, Meli.

Sobotní den bude, jak je kačeřím zvykem, dlouhý. Již od odpoledních hodin bude Dj stage žít v house rytmech. V sobotu se představí česká známá jména taneční scény. DJ Loutka oslavil již 25 let na scéně, DJ Orbith píše brněnské techno a electro pěknou řádu let. Poprvé se představí na Kačerech inovátor a jeden z otců projektu Komiks DJ Schwa. Všem vystupujícím bude dominovat známý německý DJ a producent Mark Deutsche. Ten vydává své skladby na labelech Get Physical music nebo Noir music, kde své tracky produkují mnohá proslulá jména světové dance music. Mezi dalšími, kteří v sobotu předvedou svůj hudební um, bude skvělé jihočeské duo Steen & Spiriakos, DJka N.Dee, plzeňský Jindrich Vacek a příbramáci Tom P, Maiky, Deny.

O celou stage se postará jihočeská parta Krastra sound DJs, kteří se svým zvukem a světly připraví nezapomenutelný zážitek. Vstupenky na celý festival jsou již v prodeji přes goout.cz nebo v kamenných předprodejích – Březnice, Příbram, Blatná. Veškeré informace naleznete na www.kaceri-festival.cz

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

Odpovědět

*