Natáčení reklamy pro MS v hokeji probíhalo na příbramském zimním stadionu i v přilehlé restauraci

V letošním roce, to je ve dnech od 1. do 17. května 2015, se v Praze a Ostravě uskuteční světový šampionát v ledním hokeji. Pro natáčení reklamních spotů na šampionát, které budou odvysílány po celém světě, byl z několika zimních stadionů České republiky vybrán jako nejzajímavější objekt právě Zimní stadion Příbram a jeho přilehlá restaurace U Starýho kozla. 

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Natáčení se zúčastnili i velké hokejové legendy

Samotného natáčení se krom natáčecího štábu v počtu necelých 70-ti osob zúčastnily i velké hokejové legendy pod vedením Vladimíra Růžičky. Natáčení probíhalo dne 17.02.2015 a z tohoto důvodu byl zimní stadion po celý den pro veřejnost uzavřen.

Pro samotný zimní stadion může být toto natáčení i velkou reklamou pro příští období, zejména po rekonstrukci obou ledových ploch, kdy se mohou do Příbrami vrátit „zajímavá“ mezistátní utkání. Za uzavření zimního stadionu pro veřejnost v natáčecí den se vedení sportovního zařízení města Příbram omlouvá. Zároveň je však přesvědčeno, že tuto akci podpoří jistě celá sportovní veřejnost.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*