Nejslavnější česká rapperka točila klip na letišti v Dlouhé Lhotě

10974625_10203780901622265_3102555786135818504_oNěkolikanásobná vítězka pouličních soubojů v rappu, která dokázala porazit i muže. Úspěšná účastnice  soutěže Československo má talent a známá freestylová rapperka, která bude brzy vydávat své sólové album. To je Šárka Geroldová alias Sharkass.

Nedávno jsi točila klip na letišti v Dlouhé Lhotě, jak to probíhalo? Proč zrovna letiště?

Ano, klip jsme tam točili. Prostor letiště jsme zvolili proto, že klip se točil k písničce z mého připravovaného alba Prostor, která je o létání a o životě. Letiště v Příbrami jsme vybrali díky tomu, že kamarád Igor ze společnosti Blue Sky Aviation zde má svá letadla, která nám na natáčení zapůjčil, za což mu moc děkuji!

K jaké písničce klip byl?

Ke zmiňované písničce, která má název : We fly to the blue sky. Je to hodně rychlá a energická písnička, vzhledem k tomu, že si myslím, že je to asi nejlepší písnička, co zatím mám, přála jsem si někoho, kdo ji pořádně podpoří a pomůže mi k ní udělat profesionální videoklip, což se povedlo a výsledek brzy uvidíte sami.


Kdy se na něj můžeme těšit?

Předpokládám, že videoklip vyjde do měsíce. Určitě budu informovat o datu vydání na svých facebookových stránkách (Sharkass, pozn. red.)

Pracuješ teď tedy na celém novém albu ano? 

Přesně tak, makám na něm zhruba půl roku v čele s Blankou Maderovou a Dušanem Lipertem – producenty, kteří se zabývají spíš alternativní muzikou, rockem, popem a dalšími styly.. Chtěla jsem jej udělat originálně a jinak. Myslím, že bude zcela odlišné od hip hopových alb, které zde vycházejí. U některých věcí si ani nejsem jistá, zda to je ještě hip hop. Kombinovat tyto styly jsem se rozhodla proto, protože mám ráda věci nové, neoposlouchané a ráda experimentuji.

V září minulého roku jsi vystupovala i v Příbrami. Jak na to vzpomínáš?

Bylo to super vystupovat na této akci. Moderátoři, publikum i samotný přístup pořadatelů byl výborný. Jsem ráda, že jsem zde potkala Petra Větrovského – generálního ředitele 1. FK Příbram, se kterým plánujeme nějaký společný projekt. Dále jsem ráda, že jsem se zase objevila v Příbrami a potkala zde své kamarády. Pevně doufám, že něco podobného v Příbrami bude zase.

Kdy se můžeme těšit na tvé další, nejbližší vystoupení?

Mé největší vystoupení bude 20 února – music club Lešany a později určitě další, o všem budu informovat.

Jaké vystoupení bylo pro tebe zatím to největší?

Tak každé vystoupení má něco do sebe. Největším zážitkem byl zatím asi festival Prague Pride, Votvírák či vystoupení v přímém přenosu televizní soutěže, jelikož je vážně zvláštní pocit jít na pódium a vědět, že mě sleduje milion lidí, a nesmím to zkazit

Jeden ze skvělých videoklipů:


Živíš se hudbou?

Hudbou se ještě neživím, jelikož peníze, co si vydělám, se chystám postupně investovat. Ráda bych se živila, ale není to lehké. Studuji jazykovou školu a ve volném čase se spíše věnuji pořád té hudbě a koníčkům – chodím moderovat do rádia apod.

Jaký je tvůj největší sen? A nemusí se to týkat pouze hudby:)

Chci být na sebe pyšná a chci, aby na mě byla pyšná moje rodina, známí a hlavně fanoušci, kteří ve mně neztratili víru a věří, že se někam společně dostaneme. Mým cílem je být natolik kreativní, svá a nebojácná, že se postavím vůči věcem, které mě a mnoho lidí štvou, a dokážu vyjádřit svůj názor tak, aby se s ním ztotožnilo hodně lidí. Především se chci stát umělcem, ale ne někým, kdo je umělý a falešný.. spíš někým, kdo je upřímný, pravdomluvný a dělá něco, co má smysl:)

Spousta umělců má vždy svůj vzor. Máš i ty nějaký?

Mým vzorem jsou lidé, kteří dělají, co je baví a neohlíží se na to, co si o tom myslí druzí. Lidé, co jsou sdílní, nesobečtí, věrní a moudří:)

Děkujeme moc Šárce za rozhovor a přejeme jí hodně úspěchů.

Zdroj: red.

Odpovědět

*