Nejznámější české DJky vystoupí na Elektro Kačerech!

kaceri_2016_elektro_plakatV listopadu se mohou všichni fanoušci festivalu Kačeři těšit na opravdu speciální akci. Do Březnice přijedou 26. listopadu 4 známé české DJky. Dámám bude dominovat jméno jedné z nejznámějších a nejlepších českých žen za pultem.

DJ Lucca! Tato žena vystupuje na největších českých akcích a party po celé Evropě. Poprvé se představí také na Kačerech v Březnici. Další ženou, která představí svůj hudební um je DJ Lady A. O této dámě je v současnosti velmi slyšet, je nejen stálou DJkou oblíbeného klubu Retro music hall, ale rádia Evropa 2. Lady A se představí ve speciálním závěrečném setu. Z Prahy dorazí DJane Kao Oui, ta pořadatele ohromila již loni, proto nemůže ani tentokrát chybět.

Domácí scénu bude zastupovat DJka Deny z příbramského Color baru.

Elektro Kačeři budou opět speciální, nejen dámským osazenstvem. Těšit se můžete na nový zvuk, světelnou a laser show, sličné go-go tanečnice, mnoho dekorací, stolní fotbálky a skvělé překvapení.

Sledujte webové stránky nebo Facebook.

Předprodej vstupenek za krásných 100,- Kč probíhá v Březnici v infocentru, v Příbrami v Cowárně,  v Rožmitále v infocentu nebo na emailu info@kaceri-festival.cz. Všechny informace naleznete na webu www.kaceri-festival.cz.

Zdroj: red.

Odpovědět

*