Nemáte plán s dětmi na víkend? Vezměte je na Spartak

příbram cupTento víkend 28. – 29. května se v areálu Spartaku Příbram uskuteční fotbalový turnaj žáků U12 s názvem Příbram cup. Mimo desítek utkání malých fotbalistů bude na jednom ze tří hřišť probíhat dětský doprovodný program. A je se opravdu na co těšit. Na podrobnosti jsme se zeptali organizátora dětského programu, Štěpána Študenta.

Je doprovodná program nějak vázaný ke dni dětí, který se slaví o tři dny déle?

Nebereme to tak, ale je to akce určená hlavně pro děti, takže si zde přijdou na své.

Na co všechno se mohou těšit návštěvníci? 

V první řadě na fotbalový turnaj kategorie U12 kde se zúčastní 30 týmů z celé republiky. Nicméně je připravený bohatý doprovodný program kde jsou připraveny soutěže pro děti jak bodované, tak volnočasové.  Za bodované disciplíny získají děti hodnotné ceny, a budou se vyhlašovat i nejlepší soutěžící.

Můžeš jmenovat konkrétní disciplíny?

Z těch bodovaných to bude například klasické skákání v pytli, hod na medvěda, kriket a mezi zajímavosti patří rozhodně i měření rychlosti střely.

Ve volnočasových mohou navštívit např. dětský skákací hrad, laser game střelnici, fotbal pool a odpočinout si mohou například u promítání pohádek. Stanovišť je připraveno kolem dvaceti.

Od kolika let se mohou děti zúčastnit doprovodného programu?

Prakticky tam může jakékoli dítě, pokud bude v doprovodu rodičů.

Kolik činí vstupné?

Vstup je zdarma jak pro děti, tak pro rodiče.

Když pomineme doprovodný program jako takový, co dále čeká návštěvníky?

Připraveno je bohaté občerstvení v podobě pečení prasátka a spoustu dalších dobrot. Děti si budou moci nechat namalovat obličej a následně se vyfotografovat v zábavném foto koutku. Pro ty nejmenší je připravené pískoviště či ukázky různých sportů. Dále proběhne autogramiáda Tomáše Wágnera, Františka Rajtorala a Tomáše Zápotočného.

Nenechte si ujít jednu z největších sportovních akcí na Příbramsku. Již tento víkend.

Příbram cuuuup

Zdroj: red.

Odpovědět

*