Není divu že vstupenky na Olympic mizí rychle… jsou za pár korun

DSC_4469Skupina Olympic v čele s Petrem Jandou míří 4. listopadu do příbramské sportovní haly. Vstupenky na tuto známou českou kapelu jsou v prodeji osm dní. Návštěvníci s nákupem vstupenky rozhodně neotálejí.

Sami organizátoři jsou mile překvapeni čísly, která hlásí prodejní místa po Příbrami. Během týdne zmizela pětina z celkové kapacity, což je nad očekávání. Možná si někdo řekne, že v Příbrami je to jedna kulturní akce za druhou. Ovšem interpreti a skupiny, které tento rok v Příbrami vystupovaly, byly zaměřeny spíše pro mladší generaci. Ať už to byly slavnosti města Příbrami, kde pátek patřil mladým, a v sobotu tahákem pro starší mohla být jen Lucie Bílá a skupiny Buty, či nadcházející koncert Lucky Vondráčkové, nebo například Tři sestry.

Kapely Olympic se tímto stylům vyjímá. Zájem o ní projevují lidé jakékoli generace, avšak nejvíce přitahuje starší publikum, stejně tak jako loňský koncert Karla Gotta. To je jeden z důvodu, proč vstupenky tak mizí. Starší populace není kulturou v Příbrami přesycena. Naopak.

Vstupenku seženete pod 200 korun

Hlavním důvodem rychlého úbytku vstupenek jsou i ceny, kdy lístek na sezení seženete již za 190 Kč. Nejdražší obyčejná vstupenka stojí 490 Kč, a právě tato cenová kategorie mizí nejrychleji. Ani to není vysoká částka, a zaručuje nejlepší výhled. Ale vzhledem k tomu, že sportovní hala není velká, vidět je z jakékoli sedačky.

Nevíte kde pořídit vstupenku? Zde jsou prodejní místa:

Recepce hotelu Belvedere
Bar Tip Games
Dami Bubble Pražská ulice
Dami Fresh Albert Hypermarket
Dami Fresh Tesco Příbram
Infocentrum Dobříš

nebo na internetu v síti TicketStream.

Přijďte si také poslechnout nestárnoucí česká hity v podání skupiny Olympic. 4. listopadu v příbramské sportovní hale.

Zdroj: red.

Odpovědět

*