Nestíháte cvičit? S našimi triky můžete formovat postavu kdekoli

lifestyleHýbat se můžete kdekoli. A i při běžném denním provozu si můžete naordinovat o něco rychlejší pohyb či posilovací cvik. Zapojte fantazii a přemýšlejte, kde všude a jak se můžete hýbat. 

Choďte pěšky. Pokud není zbytí, a musíte jet autem, zaparkujte o trochu dál a k cíli dojděte pěšky. Pokud chcete něco říci kolegům v práci, nepište SMS, ale zvedněte se a zajděte za nimi osobně. Čím rychlejší tempo chůze, tím lepší.

Choďte do schodů. Ještě lépe, vybíhejte schody. V opačném případě jděte pomalu a dělejte pořádné kroky, abyste protáhli svaly. Minimálně se jednoduše zkuste vyhýbat výtahům.

Spojte více aktivit do jedné. Čekáte-li v kuchyni, až se Vám něco dopeče, udělejte si mezi tím několik kliků s opřením o pracovní desku, dejte si pár dřepů, nebo zatahujte a povolujte bříško a zadeček. Můžete také zkusit výpony ve stoje, které jsou skvělé pro lýtka.

Když se díváte na televizi, hýbejte se přitom. Během svého oblíbeného seriálu se můžete protahovat na podlaze, dělat výdrže na rukou, nebo trénovat ruce s kilovými činkami či dvěma napuštěnými lahvemi vody.

Nelenošte ani ve škole. Jděte se každou přestávku projít a protáhnout. Mimo lepší postavičky se Vám bude následující hodinu i lépe přemýšlet.

Zdroj: red.

 

 

 

Odpovědět

*