Nissan Příbram Fashion Night: Čtvrtina vstupenek zmizela za jeden den

DSC_5733Tento týden proběhl ve Fashion Time v Pražské ulici velký výprodej oblečení a zároveň zahájení prodeje vstupenek na Nissan Příbram Fashion Night, která se uskuteční 7.10.2016 v prostorách nového autosalonu Nissan na Nové Hospodě. Zájem o vstupenky byl velký. První den se prodala jedna čtvrtina z celkové volné kapacity.

Akce podobného formátu se v Příbrami koná vůbec poprvé. Menší módní přehlídky zde v minulosti probíhaly, ale velikosti a preciznosti této akce se zatím ani jedna nevyrovnala. Velký zájem, který čekali organizátoři, se tedy potvrdil. V úterý, kdy prodej odstartoval, se v obchodě dveře netrhly.

Ženy nakupovaly oblečení, které mohly pořídit od 190 Kč, a peněženky rozhodně nešetřily. A nešetřily ani co se DSC_5641prodeje vstupenek na módní akci týče. Tam stojí lístek 290 Kč, a mnohdy se braly i po čtyřech.

Na Nissan Příbram Fashion Night uvidíte dech beroucí přehlídky značek Benetton, oblečení z obchodu Temple, Fashion Time, Koutný, krásné šperky či luxusní róby od známé české návrhářky Petry Brzkové.

Stejně tak jako oblečení, i vstupenky na módní sho můžete nakupovat za DSC_5644skvělých podmínek i nadále. Ke každé jedné vstupence získáváte dárkovou tašku s poukazem na cvičení, klíčenkou, žvýkačkami či rtěnkou. Napsat si o ně můžete na: pbfashionnight@seznam.cz.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*