NOVÁ KNIHA UNIKÁTNÍCH FOTOGRAFIÍ PŘÍBRAM V PROMĚNÁCH ČASU JE KONEČNĚ NA SVĚTĚ

Kniha_Příbram_v_proměnách_časuPříbram se může pochlubit po několika letech novou knižní publikací. Výjimečné dílo plné fotografií pod názvem „Příbram v proměnách času“ vytvořil příbramský pedagog a spisovatel Josef Fryš. Představení knihy proběhne v obchodním centru Skalka v úterý 17.5. v 16 hodin. Hostem této významné události bude starosta města Příbram Jindřich Vařeka. Kniha má 216 stran a obsahuje 750 historických i současných fotografií.

„Jsem velmi potěšen, že je kniha na světě a Příbram si ji po tolika letech jistě zaslouží, doufám, že bude příjemnou vzpomínkou pro každého,“ vysvětluje dlouholetý pedagog Josef Fryš. Představení dlouho očekávané knihy uvede sám autor společně se starostou města v prostoru u kavárny obchodního centra.

Kniha příbramského spisovatele Josefa Fryše bude k vidění přímo při představení knihy. Součástí odpoledního programu bude i promítání vybraných fotografií Příbrami. Návštěvníci si navíc mohou pohovořit s autorem a hosty. Nebude chybět autogramiáda a veřejnost se může těšit na první výtisky dostupné k prodeji v knihkupectví Kanzelsberger v OC Skalka.

Spisovatel Josef Fryš již vydal několik publikací o příbramském regionu. Zatím poslední dílo Příbram v proměnách času se rodilo téměř dva roky. Knihu vydává nakladatelství Starý most.

Zdroj: red.

Odpovědět

*