Nová studiová lekce v BeFitu. Tu musíte vyzkoušet!

16196482_1427451200598843_1198460162_oŽijeme v uspěchané době, to ať chceme, nebo ne. Stejně tak si ale stále více začínáme uvědomovat, jak důležitá je péče o své tělo. Relaxace, odbourání stresu, pozitivní myšlení, harmonizace duše. Od února se v příbramském BeFit energy clubu otevírá nová cesta. Šance, jak dopřát svému tělu, co si žádá. Moderní cvičení DeepWORK®. Hit, který spojuje oblíbené prvky cvičení. 

Konečně tak i do Příbrami dorazí populární koncept funkčního tréninku, který vychází z orientálního myšlení.

Jestli ale čekáte klidné cvičení na podložce, budete zklamáni. DeepWORK® je pohlcující studiová lekce, při které se pořádně zapotíte. Nicméně kromě fitness objevíte i duchovno.

Představte si atletický, jednoduchý, intenzivní a jedinečný druh skupinového cvičení. Výsledkem bude právě DeepWORK® .

Každá lekce je plná energie a odkrývá krásu pěti přírodních elementů – země, dřeva, ohně, kovu a vody. Základ cvičení tvoří princip rozdílných energií JIN & JANG – dvě opačné a přitom doplňující se síly, které se nacházejí v živé i neživé části vesmíru a jsou v neustálém pohybu.

DeepWORK má spoustu výhod

DeepWORK® tréninkem zformujete postavu, oživíte hluboké svalstvo, zlepšíte kardiovaskulární systém a protáhnete svaly. Získáte tak správné fungování těla jako celku a rovnováhu celého pohybového systému.

„Miluji, když během lekce splyne tlukot srdce s beaty hudby, člověk se oddá jen tomuto okamžiku a koncentruje se výhradně sám na sebe. DeepWORK®  mě uchvátil nejenom svou pohlcující hudbou, která je pro východní filozofie atypická, ale především myšlenkou tréninku, která má konečně opravdovou hloubku. Neustále během cvičení balancujeme a nacházíme rovnováhu jako v běžném životě. Zároveň unikáme z uspěchaného moderního světa a objevujeme krásy přírodních elementů.“, říká instruktorka Kačka Molnárová.

Takže co čekat od lekce DeepWORK? Relax, motivující hudbu, rovnováhu, dechová cvičení, intervalový trénink, sílu, cardio trénink i závěrečnou meditaci. Na to všechno se můžete těšit!

Vyzkoušejte novou lekci na vlastní kůži. Zaručeně podlehnete i Vy!

První ukázkové lekce proběhnou již v neděli 5.2.2017 od 17:30 a od 19:00. Informujte se na recepci klubu a rezervujte si své místo ještě dnes.

info@befitclub.cz

776 273 720

www.befitclub.cz

 

                                                                                                                                                           Zdroj:red., autor: Kateřina Molnárová

 

 1. Alena Chylova Reply

  Prosim rezervaci na DeepWork 5.2.v 17,30.jeste poprosim cenu cvičení.dekuji Chylova Alena

  • Kateřina Molnárová Reply

   Pěkný den,
   místo máte rezervované. Lekci můžete vyzkoušet zcela zdarma a následně Vám všechny další možnosti rádi vysvětlíme osobně na recepci klubu.
   V případě jiných dotazů, se, prosím, obraťte na kontakty, které jsou uvedené na konci článku či na našich webových stránkách: http://befitclub.cz/kontakty/
   Budeme se těšit na Vaši návštěvu, s pozdravem a přáním pěkného dne Kateřina Molnárová

 2. Alena Chylova Reply

  Prosim o rezervaci na DeepWork 5.2. V 17,30 Děkuji .prosim ještě cenu.Chylova Alena

Odpovědět

*