Nový hudební festival pro 1500 lidí v Milíně

plakatNa konci letošního června se v areálu u benzínové pumpy v obci Milín uskuteční první ročník hudebního festivalu Overdose Music Open Air. Návštěvníci se budou moci těšit na ty nejlepší interprety české Hip-Hop a EDM scény. Jako hlavní bod doprovodného programu bude pro návštěvníky připraven turnaj v plážovém volejbale a doprovodný program pro děti.

Oficiální program začne v pátek a celý večer se ponese především v duchu Hip-Hopu. Jako headliner zde vystoupí rapper, výtvarník, spoluautor dokumentárního cyklu Kmeny a podle mnoha největší osobnost české hip-hopové scény Vladimír 518. Společně s ním přijede i legendární DJ a producent Mike Trafik.

Dalším silným jménem v line-upu pátečního večera je bezesporu český grimový král a letošní držitel žánrové ceny Anděl Smack, který v prosinci vydal své zatím nejúspěšnější album PS a Love. Se svou show dorazí i v Čechách čím dál tím populárnější uskupení YZO Empire, mladý a velice nadějný DJ Lucky Boy a chybět nebude ani příbramský RNZ.

Na sobotní dopoledne se připravuje turnaj v plážovém volejbalu ve spolupráci s profesionály z VK Euro Sitex. Do areálu bude navezeno několik tun písku a vytvořeno provizorní volejbalové hřiště. Během odpoledne bude probíhat doprovodný program pro děti a na místě bude i skákací hrad. Vstup na celé sobotní a odpolední program bude zcela ZDARMA a moderovat ho bude moderátorka radia Kiss Jižní Čechy Bára Tlučhořová V sobotu se diváci dočkají jedinečné EDM party, na které vystoupí hned několik předních EDM Djs v čele s DJ Brian. Dále se zde představí krásná DJane Lady A. Jako příbramští zástupci se na akci objeví uskupení Creepy Donuts a za mixážním pultem se objeví i zkušený DJ a organizátor tanečních akcí v našem regionu Kristian Calderon. Seznam Djs pro tento večer doplní Sedliv, Bronee, Andy Road, Urbi Et Orbi a Lucass Mayer.

Vstupenky na tuto akci můžete zakoupit v pobočkách Johnys Fastfood na Náměstí 17. Listopadu a v OC Skala.

Odkaz na událost na Facebooku zde: https://www.facebook.com/events/650645351734383/

zdroj: red.

Odpovědět

*