Nový zadák Příbrami Josef Divíšek: „Motivace bojovat je obrovská“

Příbram je v těchto dnech na soustředění v Turecku, kde má mimo jiné již za sebou dvě přípravná střetnutí. V tom druhém si připsala vítězství 2:0 proti Lokomotivu Sofia. Ve svém kádru mají Středočeši oproti podzimní části několik posil. Jednou z nich je i zadák Josef Divíšek.

Fotografie

V Táboře, kde Divíšek působil na podzim, patřil ke klíčovým hráčům, nejvyšší soutěž je však něco zcela jiného. Jeho šance na základní sestavu je však poměrně vysoká, jelikož příbramský dres vysvlékl důrazný Kapverďan Fernando Neves.

„Hodně se změnilo, plno hráčů odešlo. Těším se na šanci hrát opět SYNOT ligu, takže doufám, že se mi to povede,“ konstatoval Divíšek pro klubové stránky s tím, že pro úspěch je připraven udělat maximum.

„Určitě, to je jasné. První liga je první liga, takže ta motivace bojovat je obrovská“

V Příbrami si samozřejmě musí zvykat i na trochu jiný styl, těžkou hlavu si z toho ale nedělá. „Je to pro mě změna oproti systému, který jsme hráli v Táboře, ale myslím, že si na to brzy zvyknu a bude to dobré,“ řekl Divíšek, jenž stejně jako ostatní polyká tvrdý tréninkový dril.

„První týden přípravy jsem byl ještě v Táboře, kde to bylo mnohem lehčí. Přišel jsem sem a hned ze startu jsem dostal do těla, ale brzy jsem se do toho dostal a už je to v pohodě,“ uvedl čtyřiadvacetiletý stoper.

Budeme držet novému příbramskému zadákovi palce, stejně jako celému mužstvu 1.FK.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*