Obří výprodej značkového oblečení v Příbrami ve Fashion Time

IMG_0931Léto se pomalu ale jistě blíží ke konci, s čímž jsou spojeny tradiční výprodeje oblečení. Letní kolekce musí pryč, aby se uvolnilo místo pro tu novu, podzimní. Přesně tuto situaci zažívá i obchod s módním oblečením Fashion Time v Pražské ulici, který plánuje pro své zákaznice velký výprodej.

Už v současné době jsou módní kousky zlevněny o 70% z původní ceny. Půjde se ale ještě do větších extrémů. Výprodej bude slavnostně zahájen v úterý 23. srpna v 16:00, kdy bude oblečení roztříděno na stojany s jednotnou cenou.

Ve Fashion Time můžete pořídit značkové oblečení známých italských značek, které jsou v zemi pizzy a vína vnímány jako u nás například známý Armani. Z letních slev zbylo ještě desítky kusů nádherných kousků, které čekají v prodejně na svou majitelku. Ano, bavíme se zde pouze v rodě ženském. Pánské oblečení zatím k dispozici není. Ale radostnou zprávou je, že se pravděpodobně nějaká pánská dodávka chystá.

Česká Miss 2015 jako jedna z modelek

V 16 hodin nevypukne jen výprodej oblečení, ale zároveň i zahájení prodeje vstupenek na módní show Nissan Příbram Fashion Night, která se uskuteční už 7. října v nových prostorách autosalonu Nissan na Nové hospodě. Vstupenku na první ročník luxusní módní show, kde můžete na molu vidět i Českou Miss 2015, Nikol Švantnerovou, pořídíte za 290 Kč. Ke každé vstupence dostanete dárkovou tašku v podobě kosmetiky, poukazu do fitness či žvýkačky Orbit.

Na módní show uvidíte právě oblečení z obchodu Fashion Time, ale i dalších z Příbrami. Představí se Benetton, Temple, Koutný, či krásné šaty módní návrhářky Petry Brzkové.

Přijďte si pořídit v úterý outfit na tuto módní show, zároveň se vstupenkou. V prodeji je pouhých 200 kusů!

Autor: Jitka Doubravová, zdroj: red.

Odpovědět

*