Odborné poradenství, výhodný nákup i příjemné posezení u grilu, již tento pátek a sobotu!

Zima je již minulostí, první jarní dny jsou za námi a příroda se postupně stále více probouzí ze svého zimního spánku. Jaro a s ním spojené práce na zahradě a u svého rodinného domku na nás již naopak nedočkavě čekají. I proto je potřeba mobilizovat síly, doplnit své technické vybavení i dokoupit potřebný materiál.

"Jarní dny RAAB KARCHER"

„Jarní dny RAAB KARCHER“

Především pro Vás připravila společnost RAAB KARCHER „Jarní dny“, které se budou konat již tento pátek a sobotu 24. a 25. dubna 2015. Můžete se těšit na odborné poradenství při nákupu nejrůznějšího zboží, prezentaci novinek přímo od dodavatelů, velmi příjemnou 10% slevu (nevztahuje se na akční a již zlevněné zboží, palety a služby) i na pohodové posezení u sklenice čerstvě natočeného chlazeného piva, vynikající ugrilované klobásky a příjemné hudby.

„Jarní dny“ v RAAB KARCHERU je možné si přijít užít i s celou rodinou. Pro nejmenší bude připraveno mnoho soutěží o ceny, několik disciplín bude přichystáno i pro jejich starší doprovod.  Na každého, kdo navíc v těchto dnech ve stavebninách výhodně nakoupí, čeká ještě malý dárek, který zcela jistě potěší každého zákazníka.

„Jarní dny“ v RAAB KARCHERU můžete navštívit v Příbrami v ulici Husova 596 (nad obchodním domem Kaufland). Přijďte si zpříjemnit další jarní den, pevně věříme, že podle svých představ nakoupíte a dozvíte se mnoho užitečných typů pro vylepšení vaší zahrady či rodinného domku.

Více informací na www.staviva.cz či na telefonním čísle 318 404 016.

Zdroj: red, foto: red

 

 

 

 

 

 

Odpovědět

*