Open air akce v Milíně se blíží. Na co se můžete letos těšit?

Open airTaneční Open air akce v Milíně je za dveřmi. Uskuteční se již 27. května vedle čerpací stanice. Organizátor Radim Jech odpověděl na důležité otázky, aby vám akci přiblížil.

Proč jsi se rozhodl akci uspořádat?

Otázka je proč akce neudělat? Nechci to brát jako tuctovou party, kterých je na okrese mnoho. Pamatuji si doby, kdy lidé chodili za přáteli do klubů (diskoték), kin a divadel. Bohužel tato doba je již dávno pryč. Proto chci tuto party udělat hlavně o přátelích a všem co je spojuje „hlavně hudba“. Proto apeluji na všechny party people, aby omezili svůj život na sociálních sítích a přišli se bavit jako dřív.

Jaké styly na ní uslyšíme?

Tuto party jsem pojal jako multižánrovou, proto abychom zabrali co největší spektrum lidí. Aspoň já nechci poslouchat celý večer stejnou hudbu. Proto budeme návazně střídat beaty v rytmu HOUSE, FUNKY, CLUB, EDM, TECHNO.

Koho uslyšíme?

Ze startu v houpavých rytmech můžete slyšet RA-MOON (electromusic.cz), DAVID GREBEŇ (grebikradio.cz), TRENT (sound of progressiva), MÍRA ŠMARDA (club no.1) ,EM-EF (club no.1) zástupcem EDM scény bude Pražský URBI ET ORBI (hjmp, Electronic Festival). Dále vystoupí se svým energickým setem skupina CREEPY DONUTS . Jako další vystoupí duo Maiky a Deny (color bar). Na závěr se můžete těšit na známé duoSTEEN a OTIATROS (SUMMER SESSION)

Kde můžeme zakoupit lístky?

Pro tuto akci jsme zvolili předprodejní místa s omezenou kapacitou lístků. Je možné si je zakoupit za pouhých 150 kč. Na místě akce bude vstupné stát 200 kč. Zlevněný vstup lze zakoupit od 24.4 do 22.5.2016 (neděle). V předprodeji je pouze 150 ks zlevněných lístků!!!

Seznam předprodejních míst zde:

– ČERPACÍ STANICE SILMET ( MILÍN )

– CLUB NO. 1 ( PŘÍBRAM )

– BUTCH BAR ( PŘÍBRAM )

Na co dalšího se můžeme těšit?

Pro tento večer nás čeká hliníková střecha o rozměru 8×6 metrů s kvalitní zvukovou a světelnou technikou od „ jjsound.cz „ . Pokud by nás zastihlo špatné počasí, máme k dispozici 150m2 zastřešených stanů pro cca 500 lidí. Na barech nebudete dlouho čekat, máme připraveno 12-ti metrový bar s 6-ti barmany. Samozřejmostí jsou LIDOVÉ ceny na barech. K jídlu bude možno koupit lehké občerstvení. K dispozici bude dostatek sociálního zařízení.

Veškeré informace naleznete zde.

Zdroj text i foto: www.electromusic.cz

 

Odpovědět

*