Organizace dnešního Galavečera bude prvotřídní

Sportovní halaDlouho očekávaná akce na Příbramsku je tady. Už dnes večer dorazí do našeho města nejslavnější český zpěvák všech dob, mistr Karel Gott. S ním přijede i trojnásobná slavice Petra Janů a zpěvačka, herečka a rally závodnice, Olga Lounová.

Dlouhých front se být nemusíte. Dnes večer budou mimořádně otevřeny všechny čtyři vchody (od 18:00) pro vstup do haly.

Hlavní vchod

Hlavní vchod, kterým se vchází na volejbalové utkání (směr od zimní stadionu), bude přístupný pro návštěvníky sedící na PLOŠE, plus VIP návštěvníky.

Vchod skrz Snack bar

Od hlavního vchodu po schodech nahoru a skrz budovu bude otevřený vchod pro všechny návštěvníky, kteří mají lístek na tribunu či na stání.

Vchod od plaveckého bazénu           

Dolní vchod pod schody plaveckého bazénu bude otevřený pro návštěvník, kteří mají lístek na: PLOCHU a pro VIP.

Vchod od plaveckého bazénu (po schodech nahoru)

Po schodech nahoru od plaveckého bazénu mohou jít ti návštěvníci, kteří sedí na tribuně v sektorech, nebo mají vstupenku na STÁNÍ.

U vstupu na jednotlivé sektory i na plochu budou stát hostesky, které na dané území nepustí někoho, kdo nemá příslušnou vstupenku. Dívky Vám zároveň slouží k veškerým informacím, co se týče organizace.

Kde parkovat?

V blízkosti haly můžete zkusit štěstí s parkovacím místem u plaveckého bazénu, pod kulturním domem, nebo dále potom na náměstí 17. listopadu a v okolních uličkách.

Po celý večer je zpřísněná policejní ochrana v okolí akce.

 

 

Odpovědět

*