Organizátoři Back in the Fight 4 zveřejnili fightcard

IMG_2777Fightcard Back in the Fight 4 je již známá. Po několika informacích o obsazení hlavních zápasů v rámci tradičního galavečera GCF: Back in the Fight 4 zveřejnili organizátoři kompletní fightcard. Fanoušci MMA se mohou těšit nejen na neporaženého šampiona GCF Jiřího „Denisu“ Procházku a poprvé v historii Příbrami na titulový zápas, ale také na několik mezinárodních soubojů a domácí borce z KBC Příbram MMA. Začněme ale popořádku.

Jan Janka x Jakub Reif

Svou premiéru na tak velkém galavečeru zažije z domácích mladíček Jan Janka. Talent, který si už připsal své první vítězství na MMA lize, se postaví proti soupeři ze Slovenska, jímž bude Jakub Reif.

Ladislav Erdélyi mladší x Norbert Kopin

Slovenského soupeře bude mít proti sobě také další zápasník z domácího celku a to Ladislav Erdélyi mladší, jenž se v osmihranné kleci střetne s Norbertem Kopinem.

Jakub Kňaze x Dariusz Zebek

I další Příbramák bude mít mezinárodní zápas. S polským Dariuszem Zabekem se střetne Jakub Kňaze, jenž se po delší době postaví k zápasu v MMA.

Adam Knajbl x Michal Bobrowski

Polské zastoupení na Back in the Fight 4 posílí Michal Bobrowski, který narazí na Adama Knajbla.

Martin Průcha x Roland Čambala

Dalším zápasem v němž se opět objeví zástupce domácího oddílu KBC Příbram se střetne Martin Průcha, který vyzve slovenského Rolanda Čambala.

David Ziopulos x Michal Merkulov

Svého soupeře zná již i další příbramský bojovník David Ziopulos. Ten bude bojovat s Michalem Merkulovem.

Ladislav Erdélyi starší x Daniel Šimek

Své obsazení zná již také zápas, na který jsou domácí fanoušci určitě dost zvědaví. Za KBC Příbram se v něm totiž představí trenér KBC Příbram a spoluorganizátor turnaje Ladislav Erdélyi starší. Zápasník, který je ve svých 48 letech aktuálně nejstarším MMA zápasníkem v asociaci GCF bude bojovat proti Danielu Šimkovi. Souboj se slovenským protivníkem bude rozhodně soubojem generací. „Nejsem nejmladší, to je pravda, ale nad tím moc nepřemýšlím. Jen mé tělo mi to při náročných trénincích v poslední době celkem připomíná,“ uvedl Erdélyi k velkému věkovému rozdílu.

Jaroslav Jartim x Jan Široký

Další zápas pro fanoušky obstarají Jaroslav Jartim a Jan Široký.

Lucie Pudilová x Julie Stoliarenko

O tom, že i v tomto ročníku bude mít v MMA zápasech zastoupení něžné pohlaví jsme již informovali. Příbramská Lucie Pudilová se střetne s litevkou Julii Stoliarenko. „V minulém zápase jsem si nastavila vysokou laťku. Mám na ten zápas úžasné vzpomínky. Budu se snažit, aby i tento zápas naše fanoušky potěšil,“ slíbila Pudilová.

Rudolf Kříž x Tomáš Penz

Příbram zažije poprvé v historii souboj o titul. Ze zápasu, kde proti sobě budou stát Rudolf Kříž a Tomáš Penz vzejde nový šampion GCF. „Doufám, že zápas bude mít rychlý průběh a to v můj prospěch,“ vhazuje rukavici svému soupeři Rudolf Kříž, který si už jednou příbramskou halu vyzkoušel, když v rámci druhého ročníku Back in the Fight porazil jednoznačně v hlavním zápase večera Milana „Godzilu“ Jenšíka.

Jiří Procházka x Rokas Stambrauskas

Třešničkou celého večera by měl být hlavní zápas. Neporaženému šampionovi GCF Jiřímu Procházkovi se postaví zkušený bojovník z Litvy Rokas Stambrauskas.

Vstupenky zakupte včas

Jak vše dopadne můžete vidět již 27.3.2015 v příbramské sportovní hale. Začátek je v 19 hodin a vstupenky můžete zakoupit kromě sítě www.ticketstream.cz také v baru TIPGAMES vedle klubu KBC Příbram, v Tabáku v Pražské ulici a reklamní agentuře Get Moving, která sídlí v kulturním domě. Organizátoři upozorňují, že zájem o vstupenky je velký a doporučují zakoupit vstupné v předprodeji. V den konání akce již nemusí být k dispozici.

Zdroj: red.

Odpovědět

*