Organizátoři vyprodali Olympic a prozradili, co plánují dále

dsc_7396 V páteční podvečer se ve sportovní hale v Příbram konal koncert skupiny Olympic. Tato rocková kapela zavítala do našeho města po třech letech a vyprodala halu. Lépe řečeno, vyprodali ji organizátoři akce, Jitka Doubravová a Petr Větrovský, kterým se to nepovedlo poprvé.

Minulý rok naplnili poprvé sportovní halu k prasknutí při koncertu Karla Gotta, což rozpoutalo smršť hudebních akcí v těchto prostorech. Koncert Olympiců byla sázka na správnou kartu. I vzhledem k nízkým cenám vstupenek se po nich prášilo velmi rychle. Pátek byl toho důkazem.

Přesně v sedm hodin se začal na LED obrazovce odpočítávat čas od šedesátky do jedné, který značil příchod Olympiců na pódium. Ti tam naskočili v čele s Petrem Jandou ihned po naskočení jedničky a celá hala skandovala.

,,Byl to fantastický večer a to nejen díky skvělému výkonu legendární kapely Olympic, ale především díky skvělému publiku, které ukázalo, že Příbram si zaslouží takové akce,“ zhodnotil organizátor Petr Větrovský.

Petr Janda zvedl návštěvníky ze židlípublikum

Kapela hrála téměř dvě hodiny a jejich hity stále vrcholily. Ke konci nejen že hráli své největší hity, ale publikum vstalo ze svých míst a tancovalo ve stoje. Místa na sezení byla přímo doporučením od manažerky skupiny a možná to byl záměr. Dostat lidi ze židlí je pro umělce největší pocta a v Příbrami se to povedlo na jedničku.

,,To, že se nám halu opět podařilo vyprodat, je pro nás největší odměna, a už plánujeme v našem městě další koncerty,“ prozradila Jitka Doubravová. Dvojice organizátorů je známá i dobročinnými akcemi. Po včerejším koncertě předali šek v hodnotě 10 000 Kč paní ředitelce speciální příbramské mateřské školky. ,,Jsem za tuto částku moc vděčná. Použijeme ji pro nákup hraček dětem, uvedla ředitelka Jitka Borczáková.

V Příbrami vystoupí Hanka Zagorová

Návštěvníci se už před koncertem z LED obrazovky dozvěděli, co se chystá dále a vzbudilo to rozruch. 1. února pořádá VDN promo v příbramském divadle koncert Hanky Zagorové, u něhož se očekává opravdový boj o vstupenky. Kapacita je totiž velmi omezena, v prodeji bude necelých 400 kusů vstupenek.

Sledujte náš portál a dozvíte se více o chystaných akcích.

Zdroj: red.

Odpovědět

*