Petra Janů se na příbramský Galavečer už těší

petra janůPříbramský Galavečer populární hudby se blíží nebezpečně rychle. Organizátoři ho začaly plánovat více jak půl roku předem, a nyní zbývá jen něco málo přes dva měsíce. Olga Lounová, Petra Janů, ale i Karel Gott už sdílí příbramské vystoupení na svých mediálních sítích i webových stránkách, a do Příbrami se moc těší.

Své natěšení na Galavečer populární hudby neskrývala Petra Janů ani při samotné schůzce s organizátory. ,,Na příbramský Galavečer se moc těším. Vystupovat na jednom večeru s českým mistrem je ctí pro každého, i pro mě, a protože dle kapacity bude osobnější atmosféra, moc se těším na příbramské publikum,“ dodala trojnásobná slavice Petra Janů, která v říjnu rozproudí příbramskou halu.

Mistra budete mít jako na dlani

Karel Gott se do Příbrami vrací po dlouhých pěti letech. V roce 2010 vystupoval na zimním stadionu, ale nyní, jak řekla i Petra Janů, se přesuneme do menších, modernějších prostor příbramské sportovní volejbalové haly. Karla Gotta budou mít fanoušci jako na dlani.

Český mistr má na Galavečer připravený duet se zpěvačkou Olgou Lounovou, která úžasně doplňuje trio, které 9. října do Příbrami míří. Jejich song ,,Dál za obzor“ má na kanálu YouTube dohromady ke dvěma milionům zhlédnutí.

Už máte zakoupenou vstupenku? Pokud ne, je nejvyšší čas. Nejlepší místa zmizela velmi rychle, ale stále je ještě šance vstupenku sehnat na těchto prodejních místech:

Dami Fresh Albert Hypermarket, Příbram
Dami Fresh Tesco Příbram
Dami Bubble Tea Pražská ulice, Příbram
Recepce hotelu Belvedere
Sport bar Tip Games – ulice Boženy Němcové
Trafika OC Stavus, Příbram

Zdroj: red.

Odpovědět

*