Play off je doma, hokejisté Příbrami deklasovali Poděbrady

Přímo srdeční zápas si vytrpěli o tomto prvním kompletním únorovém víkendu hráči hokejového klubu Poděbrady, když jim šanci hrát po skončení základní části play off před nosem sebrali právě hráči Příbrami. Ti si tímto zápasem naopak účast v play off zajistili ještě před posledním zápasem. Ten odehrají doma v sobotu 14. února.

Hokej-590x210

Zápas naši hokejisté vyhráli takřka v první čtvrthodině zápasu. Ve dvanácté minutě první třetiny vedli již 3:0, když se o góly podělili v 5. minutě Šmejkal z přihrávky Mikesky a Šlemendy, v 6. minutě přidával Svoboda za spolupráce Kadiče a Máchy a ve zmíněné 12. minutě po samostatné akci Polák. Zápas byl poznamenán množstvím vyloučených hráčů. Na naší straně potrestaní hráči své mužstvo oslabili čtrnácti verdikty rozhodčích, k radosti však všechna oslabení ubránili jejich zbývající spoluhráči svou perfektní obrannou hrou.

Navíc ještě ve druhé třetině v její 10. minutě  zvýšil na 4:0 pro Příbram v oslabení Flieger po přihrávce Jobka. V této třetině se hosté zmohli na jejich jediný gól utkání. Jejich snaha o změnu skóre přinesla ve třetí třetině bohužel dva góly v jejich síti, když jsme je potrestali ve dvou přesilových hrách a to góly v 54. minutě stejnými exekutory jako gól druhý čili Svobodou za asistence Kadiče a Máchy a v poslední minutě utkání stanovil konečné skóre zápasu 6:1 pro hráče od Svaté Hory Šlemenda, když mu přihrávali Pouska a Svoboda.

V posledním zápase základní části v sobotu 14. února přivítáme od 17:00 hodin celek HC Rakovník. Utkání bude pro diváky nabízet atraktivní podívanou, proto si udělejte čas a přijďte povzbuzovat domácí borce svojí účastí.

Zdroj: red, foto: red