Ples Kačerů se bude konat již tuto sobotu, na co se můžete těšit?

Výroční desátá sezóna festivalu Kačeři je v plném proudu. Již v sobotu 28. února se v Kulturním domě v Březnici uskuteční jedinečný Ples. Co můžete očekávat, na co se můžete těšit?

kaceri_2015_ples_NHLD2

Ve 20:00 se otevřou dveře do kulturního domu a započne sedm hodin trvající zábava. Pro návštěvníky bude přichystáno mnoho specialit. O hudební program se bude celý večer starat oblíbená příbramská skupina Bosáci. Ti jistě nenechají nikoho sedět v koutě. Během večera se těšte na skvělý humor od herce, baviče a hudebníka Vojty Záveského – Vojtaana, ten dorazí i se svou kytarou a předvede svůj břitký humor.

Novinkou v kačeřím programu bude módní přehlídka. Nové modely představí příbramský butyk známé italské značky United Colors of Benetton. Na přehlídkové molo se vrhnou jak dospělí, tak i ti nejmenší. V rámci zábavy se těšte na oblíbené soutěže o velmi pěkné ceny, které budou dbát na pitný režim. O ten se celý večer bude starat také speciální Red Bull bar se svými hosteskami. Celý večer nebude chybět ani oblíbená tombola o pěkné ceny.

Pěknou vzpomínku si odnesete v podobně dobrého pocitu a také fotografie od tradiční fotostěny, ta bude přichystána ve spolupráci s 4F Studio Příbram.

O vstupenky a rezervace míst k sezení byl sice velký zájem, nicméně v předprodeji a na místě samozřejmě budou. V prodeji jsou také VIP vstupenky, které obsahují i večerní raut ve VIP prostorech. Vstupenky v předprodeji pořídíte v Březnici v Infocentru nebo v Příbrami v Pražské ulici v Modrém tabáku. Můžete také psát na info@kaceri-festival.cz

Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.kaceri-festival.cz

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*