Podzim s neziskovkami v KD Příbram

Divadlo a kinoV úterý 27. října, proběhne v kulturním domě v Příbrami veletrh neziskových organizací z Příbramska. Podzim s neziskovkami 2015 bude pořádána pod záštitou Farní charity Příbram v estrádním sále kulturního domu.

Hlavní činností Farní charity Příbram, která sídlí na Náměstí T. G. Masaryka, je ošetřovatelská a pečovatelská služba. Charita dále realizuje odlehčovací službu, sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi nebo denní stacionář pro seniory. Pracuje zde tým odborníků (sociální pracovnice, pedagogové, zdravotní sestry, probíhá spolupráce s lékaři), kteří se orientují na potřeby klientů.

Náplní několikahodinové akce bude prezentace neziskových organizací spolu s doprovodným programem (např. loutkové divadlo, soutěž s draky, vystoupení kapely ROSA BAND a další) a kreativními činnostmi pro rodiny s dětmi.

Cílem akce je seznámit veřejnost s činnostmi neziskových organizací, které v Příbrami a okolí fungují (např. Alka, Bedna, Magdalena, ADRA a spoustu dalších) a rovněž vytvořit příjemnou atmosféru pro děti i dospělé.

Vstupné je symbolických 10 Kč. Akce se koná od 11:00 do 19:00 hodin. Podrobný popis programu naleznete na přiloženém plakátu.

Autor: Lucie Jeníčková, zdroj: red.

Odpovědět

*