„Pomáháme těm, kteří to potřebují.“

15873467_1386377201407024_7334486852349614074_n„Pomáháme těm, kteří to potřebují.“ Že jste to už někde slyšeli ? Za poslední tři měsíce je to dost možné. Co tato aktivita vůbec znamená a proč ji věnovat pozornost ?

Pozornost si tato aktivita dvou nadšených lidí, kteří chtějí pomáhat, jistě zaslouží. Tato nadace začala fungovat koncem roku 2016, kdy se futsalisté HFK Příbram Erik Šlechta společně s Martinem Kubou rozhodli, že uspořádají první dražbu pro neziskovou organizaci ALKA o. p. s. Chtěli by tak pomoci nemocným dětem a organizacím, které se starají a pomáhají postiženým lidem.

Za jejich tří měsíční existence proběhly již dvě dražby. Jedna pro již zmíněnou organizaci Alku, pro kterou se vybrala částka 12 250 Kč a druhá dražba pro malého Matyáška, kde se vybralo 11 446 Kč. Další dražba začne v brzké době pro Laurinku. Doufají, že se opět vybere taková částka, jako v předchozích dražbách. Velmi jim v těchto dražbách pomáhají dobré kontakty se známými sportovci a kluby, které jim neváhají zaslat své dresy. Následně je kluci draží.

Dražba probíhá vždy na facebookových stránkách „Pomáháme těm, kteří to potřebují – HFK Příbram“. Kluci budou rádi za každý palec a každého fanouška. Kdo by chtěl také nějak pomoci či přispět, tak může nadaci a její zakladatele kontaktovat na facebooku a nebo na emailu: hfkpribram@seznam.cz

Zdroj: red., autor: HFK Příbram

Odpovědět

*