Pomalu se rodí nový skatepark. Jeho podoba závisí i na vás!

skateparkNejen s projektem Zelená páteř města, ale i s příbramským skateparkem to myslíme skutečně vážně! Vedení města a městský architekt povolává odborníky a lidi znalé „skejťácké“ problematiky a řeší, jednají a spekulují, jak to udělat co nejlépe.

Zatím to vypadá, že rekonstrukce konstrukcí i povrchu stávajících překážek se dělat nebude, v plánu je postavit skatepark nový. Pravděpodobně betonový. Všechny čeká ještě hodně práce, ale vás také! Váš zájem o problematiku je skutečně velký, je vidět, že osud skateparku vám není lhostejný.

Proto čekáme na vaše další nápady, zkušenosti, tipy a návrhy, jak vystavět skatepark tak, aby dobře sloužil. Ve hře je i rekonstrukce Junior klubu! Neváhejte a přijďte se svojí troškou do mlýna. Dvě stovky nejlepších nápadů budou odměněny volnou vstupenkou na srpnovou akci megaskluzavky na třídě Osvobození! A není už žádným tajemstvím, že na tuto skuzavkovou akci přijede významná osobnost, možná to bude dokonce sám Dominik Hašek!

Vyhodnocení a debata o budoucnosti příbramského Skateparku a Junior klubu se uskuteční v pátek 26. srpna, návrhy je třeba zaslat do 19. srpna na e-mailovou adresu místostarostky města Příbrami: alena.zeniskova@pribram.eu nebo osobně doručit do jejího sekretariátu ve druhém patře radnice, Tyršova ulice 108.

Zdroj: red., autor: Pavlína Svobodová

Odpovědět

*