Představení pro nejmenší s Michalem z Kouzelné školky

Michal z Kouzelné školkyPřinášíme Vám skvělý tip na zajímavou kulturní akci, kterou uvítají především Vaše děti. Do příbramského kina zavítá Michal z Kouzelné školky.

Po čtyřech letech se v Kině v Příbrami koná další představení pro nejmenší děti s rodiči a s Michalem Nesvadbou. Michala děti znají převážně z pořadu Kouzelná školka ale i Počítání s Michalem, Abécédé s Michalem, Michalova doprava, které baví i vzdělávají. Do Příbrami se však jede Michal s dětmi pouze a jen bavit, a přiváží své oblíbené představení Michalovi mazlíčci-Michal Nesvadba.

…Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti se prostřednictvím tohoto představení na chvilku zastaví i na klidném místě v pralese v Africe, ale pak už rychle zase zpátky do Michalova pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci … a spousta jeho vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále… Nemůže chybět legrace, soutěže ale ani překvapení …? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte…?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.

Michal vystoupí v Kině Příbram, v neděli 15.5. od 14 hod. Vstupenky jsou  již v prodeji v Infocentru Knihovny J. Drdy. Přijďte si hrát!

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*