Příbram bude opět fandit reprezentaci na náměstí

9bcda9b1-66d4-4401-9134-0266601c5de4Již zítra se bude v Příbrami na náměstí TGM promítat úvodní utkání naší reprezentace na evropském šampionátu. Program na náměstí startuje již 2 hodiny před zápasem.

Kromě velkoplošné obrazovky bude připraven na každé utkání také doprovodný program. Před každým utkání se mohou mladí fotbalisté účastnit RSI soutěže v nožičkách o voucher společnosti adidas a také poločasové soutěže, jejímž partnerem na toto utkání je společnost STK Zdaboř. Děti mohou využít dětský skákací hrad a dospělý připravené stánky s občerstvením.

Ještě než začne samotné utkání tak můžete také získat podpis bývalých i současných hráčů 1. FK Příbram. Se svými kartičkami budou připraveni Antonín Barák, Jakub Štochl, Daniel Tarczal a další. Kromě jejich kartiček se můžete také odnést podpisové karty našich reprezentantů.

„Jsme rádi, že jsme opět po 4 letech dokázali promítání zrealizovat. Opět jsme se drželi toho, že chceme připravit i doprovodný program, který byl výše zmíněn. Možná bych doplnil, že před každým utkání vyjdou do ulic přátelé z níkzoprahového klubu Benda, kteří rozdávají tipovací lískty. Kdo napíše výsledek a vhodí svůj tip do připraveného osudí na náměstí, tak se můžete těšit na ceny od společnosti adidas,“ přiblížil za organizátory Vlasta Ševr.

Na pátečním utkání se Chorvatskem pak vystoupí taneční skupina Double Cookies a při posledním utkání ve skupině pak mažoretky. Při všech utkáních se mohou děti fotit u připravené logostěny se staršími modely fotbalových míčů a fotku si odnést ihned vyvolanou.

Vzhledem k tomu, že chtějí organizátoři vytvořit tu správnou atmosféru, tak bude připraveno malování národních vlajek na obličej a také prodej drobného merchendisingu.

Tak nezapomeňte dresy a vlajky a v pondělí v 15.00 nejdéle na TGM.

MEZdroj: red.

 

Odpovědět

*