Příbram fandila fotbalistům na náměstí TGM

ME_fotbal2V pondělí 13. června odstartovalo ME i pro český národní tým. V Příbrami mohli lidé sledovat úvodní utkání na LED obrazovce na náměstí TGM. Nyní se bude pokračovat.

Organizátoři akce připravili kromě obrazovky o rozměrech 5×3 m také doprovodný program. Ten v sobě skrýval soutěž v nožičkách, autogramiádu bývalých a současných hráčů 1. FK Příbram. O úvodní výkop ME ve fotbale se postaral starosta města Příbram Jindřich Vařeka a zástupce generálního partnera Royal Sport Investment Martin Špinar. „Jsme rádi, že podobné akce se v Příbrami pořádají. Vzpomínáme na promítání před 4 lety, kdy byla na náměstí skvělá atmosféra a my věříme, že podobnou náladu vytvoří fanoušci a organizátoři i letos.

Poté již začalo samotné utkání. I z diváků na náměstí bylo cítit očekávání a menší nervozita. „Zvládneme španělskou ofenzívu? Dokážeme čelit pověstnému kolotoči přihrávek?“ Nejen na tyto otázky hledali příbramáci odpovědi. První poločas by se dal ze strany naší reprezentace označit za odvážný a tak by zněla i odpověď. Před začátkem poločasu přišla do Příbrami menší přeháňka, která fanoušky lehce „rozehnala“.

Poločasovou přestávku vyplnila soutěž s partnerem utkání STK Zdaboř. Její zástupce Aleš Huml předal vítězovi cenu a sdělil svůj tip na výsledek. Okolo 16.hodiny začal druhý poločas, kterému stejně jako prvnímu přihlíželo přibližně 200 diváků. I oni byli zklamáni, když v 86. minutě překlopil misku vah na stranu Španělska Pique.

Organizátoři i čeští fotbalisté se nyní připravují na další utkání proti Chorvatsku. Program pátečního zápasu začíná v 16 hodin a utkání samotné v 18 hodin. Připravena bude opět předzápasová soutěž v nožičkách. Před úvodním výkopem vystoupí taneční skupina Double Cookies. Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením, skákací hrad, sezení a také radar na měření rychlosti střelby, který bude součástí poločasové soutěže se společností Remax. Vyhrát můžete let balonem, voucher od společnosti adidas nebo si zakoupit „merch“ v národních barvách a nebo si vzít kartičky s hráči ČR.

Tak v pátek po práci, po škole nezapomeňte obléci dresy, národní barvy na obličej budou připravené na náměstí!

Zdroj: red.

Odpovědět

*