Příbram opět po 4 letech uvidí na náměstí TGM živě přenosy z ME ve fotbale

Mistrovství_fotbalZa několik dní vyroste na náměstí TGM v Příbrami velkoplošná obrazovka a okolím se ponese skandování: „Češi do toho.“ Začne totiž Mistrovství Evropy ve fotbale a Příbramáci budou mít opět po 4 letech jedinečnou možnost sledovat utkání na obrazovce o rozměrech 5x3m.

Příbram fandí fotbalu. Tento slogan byl spojen v Příbrami s promítáním fotbalových utkání naší reprezentace na posledním evropském šampionátu. Díky úspěšně zvládnuté kvalifikaci můžeme opět zažít skvělou atmosféru a stát se na dálku 12 hráčem našeho týmu.

pondělí 13. června – ČR – Španělsko – 15.00

pátek 17. června – ČR – Chorvatsko – 18.00

úterý 21. června – ČR – Turecko – 21.00

S každým přenosem bude spojen doprovodný program. Před utkáním a o poločasové pauze se uskuteční soutěže, autogramiáda, připraven bude také dětský koutek, možnost sezení a chybět nebude tradiční pivo a klobása.

Akce patří do seriálu kulturních a sportovních akcí, které se konají v rámci oslav 800 let od založení města.

Ještě před samotným šampionátem připravili organizátoři výstavu s fotbalovou tématikou, která se bude konat v OC Skalka a „výkop“ má v polovině přesně týden před prvním utkáním naší reprezentace. K vidění budou historické míče z minulých evropských šampionátů. Expozice bude doplněna historickými modely kopaček a dresů.

„Připravte dresy, šály, vlajky, palce a hlasivky. V červnu společně poženeme naše hráče za vítězstvím,“ vzkazují organizátoři, kteří se sdružují pod názvem Zažij Příbram.

MS_fotbal2

 

Zdroj: red.

Odpovědět

*