Příbram pomůže fotbalové reprezentaci k postupu

ME_fotbalJiž dnes se rozhodne o tom, jestli naše reprezentace postoupí do závěrečné fáze ME ve fotbale. Díky promítání na náměstí TGM můžete zažít jedinečnou atmosféru a o radost nebo zklamání se podělit s několika stovkami dalších příznivců. Doprovodný program startuje v 19.30 a utkání má výkop v 21.00.

Organizátoři se rozhodli dnes vysílat i utkání mezi Německem a Severním Irskem, které má výkop v 18.00. Při utkání mezi ČR a nevyzpytatelným Tureckem bude připravena opět soutěž v nožičkách, poločasová soutěž a pobyt v luxusním resortu nedaleko Příbrami. Zakoupit si můžete „merch“ v národních barvách, můžete si nechat namalovat národní barvy na tvář nebo se zúčastnit tipovací soutěže o poukaz od společnosti Adidas.

V případě postupu budou organizátoři vážně zvažovat promítání dalšího utkání.

Přijďte dnes vytvořit pozitivní atmosféru na náměstí TGM v Příbrami. Chybět opět nebodou stánky o očerstvením a pohodlné sezení. Z úst organizátorů jdou 2 přání. „Přijďte v co největším počtu a při státní hymně vzdejte postavením se z laviček úctu naší vlajce a zemi,“ děkuje za organizační tým Vlasta Ševr.

Tak dnes v 21.00 na náměstí TGM.

Zdroj: red.

Odpovědět

*