Příbram porazila v Turecku i šestý tým čínské ligy, Bednář dal opět dvě branky!

Duel s kvalitním čínským týmem Guizhou Renhe byl velmi dobrou prověrkou, která nepostrádala ani tvrdé souboje. Dvěma brankami jej rozhodl stejně jako minulé utkání útočník Roman Bednář a gólman Marek Boháč navíc chytil pokutový kop.

soustředění

Už od prvních minut byl v utkání k vidění množství osobních soubojů s houževnatými fotbalisty čínského celku. První branka padla po presingu příbramského týmu, kdy Bednář připravil o míč hostujícího brankáře a skóroval.

Číňané vyrovnali z pokutového kopu, který rozhodčí nařídil po nešťastném zákroku mladého obránce Aleše Matějů ve vápně. Ale ještě v prvním poločase šla Příbram znovu do vedení. Roman Bednář si poradil ve vzdušném souboji s brankářem a hlavou posunul skóre na vedení 2:1.

Ve druhém poločase se hra přiostřila a i přesto zůstali Češi lepším týmem v kombinaci. Velké příležitosti zahodili Bednář a Hronek. Na opačné straně jsme museli opět čelit penaltě nařízené po ruce smolaře Matějů. Druhou penaltu ovšem bravurně chytil Marek Boháč.

Soustředění v Turecku šlo příbramskému týmu k duhu, protože ve třech utkání máme bilanci 2 výher a 1 remízy při skóre 4:1. O všechny čtyři branky se postaral Roman Bednář.