Příbram porazila v Turecku Lokomotiv Sofia, dvě branky dal Bednář

Ve druhém utkání v Turecku si Příbram poradila se čtvrtým týmem bulharské ligy a zásluhou branek Romana Bednáře porazila Lokomotiv Sofia 2:0.

soustředění

První poločas přinesl z obou stran taktickou bitvu, během které Příbram nepustila soupeře ke střele. Na druhé straně měli velké příležitosti Řezníček a Pilík, ale bez gólového efektu. Dobrou šanci měl skórovat měl i Zeman. Jeho krásně kopnutý trestný kop minul jen o kousek branku Sofie.

Po změně stan již byla převaha na kopačkách svěřenců trenéra Tobiáše a diváci se dočkali i branek. Nejlepší hráč utkaní Suchan vybídl ke skórování Romana Bednáře, který nezaváhal a otevřel skóre. O pár minut později předvedli krásnou akci Suchan s Marešem. Druhé jmenovaný byl v pokutovém území faulován a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Bednář. Příbram měla i nadále převahu, ale další branky již přidat nedokázala.