Příbrami se v přípravě daří, dnes nadělila Sokolovu pět branek

I další přípravné utkání fotbalistů 1.FK Příbram dopadlo na výbornou. Druholigovému Sokolovu Středočeši nasázeli hned pět branek a celkově zvítězili 5:2. Také v druhém zápase za Příbram se trefil Pavel Fořt, který je u Litavky na testech.

Pavel Fořt

Příbram zaznamenala již v prvním poločase čtyři branky. V 16.minutě se prosadil z penalty Tomáš Pilík, o osm minut později se pěknou dalekonosnou střelou Josef Hnaníček, v 31. minutě hlavou již zmiňovaný Pavel Fořt a v závěru i mladíček Martin Krameš.

Do druhé půle nasadil trenér Tobiáš hned šestici náhradníků. Na hřiště se dostal Tregler, Rys, Polanský, Hronek, Mareš i druhý gólman Lukáš Krbeček.  A právě střídající Petr Rys přidal po samostatné akci pátou branku příbramských.

V dalším přípravném zápase se Příbram utká s druholigovým Táborskem.

—————————————————————————————————————————————————————–

Sestava 1.FK Příbram: Boháč (46. Krbeček) – Matějů, Hájovský (46.Polanský), Zápotočný (46.Tregler), Divíšek – Pilík (46.Rys), Krameš (46.Hronek), Hnaníček, Suchan, Zeman (46.Mareš) – Fořt.

Zdroj: red, foto: red