Příbramská ČSSD uklízí dětská hřiště

IMG_1928Zástupci příbramské sociální demokracie byli k vidění na dětském hřišti, které je uprostřed Komenského náměstí. Kdo šel okolo, mohl je spatřit v oranžových trikách, s košťaty a jinými úklidovým pomůckami.

„Není nám osud našeho města lhostejný, tak jsme chtěli udělat nějakou novou aktivitou, kterou bychom mohli trochu pomoci, napadlo nás uklidit dětská hřiště a po tom všem, co jsme zde našli, máme dobrý pocit, že se to vyplatilo,“ uvedl předseda příbramské sociální demokracie Petr Větrovský.

Celá akce trvala téměř dvě hodiny a za tuto dobu se podařilo uklidit hřiště a najít spoustu nebezpečných odpadků, mezi které patří třeba i rozbité sklo. „Sám jsem otcem a tohle mi vždy, když mé děti byly malé, vadilo. Tuto aktivitu vítám a moc rád jsem se do ní zapojil,“ vysvětlil Milan Fára současný místopředseda ČSSD Příbram.

V rámci celé akce panovala dobrá náladu a „oranžovým“ šla práce vyloženě od ruky. „Tohle není žádný útok na technické služby, ty nemohou stihnout všechno. Je to jen pomoc z naší strany,“ uzavřel Petr Větrovský. Podle slov sociálních demokratů, kteří se úklidu zúčastnili, budou úklidy z jejich strany určitě pokračovat.

Zdroj: red.

Odpovědět

*