Příbramská nemocnice se představila na Dnu seniorů

Hned čtyři stánky a několik služeb představila Oblastní nemocnice Příbram na Dnu seniorů, který se konal v sobotu 30. září na náměstí 17. listopadu. Zájemci si mohli nechat změřit tlak, krevní cukr, dozvědět se informace o naší Domácí péči Andělka, Paliativním centru, Dobrovolnickém centru, sociálních a odlehčovacích službách a dalších aktivitách nemocnice.

Hned po slavnostním zahájení, kterého se zúčastnil i ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada, se u stánků tvořily fronty lidí, kteří měli zájem o svoje zdraví, za což jim patří náš velký dík.

„Se svým programem péče o zdraví se setkáváme právě i se seniory. Máme seniorský obor – sociální lůžka, následnou péči a podobně. Spolupráce s městem a okolními obcemi je založena na tom, že je důležité, abychom se dokázali vyrovnat s tím, že jednoho dne budeme v seniorském věku a spoléhat se na to, že současní mladí lidé se o nás budou také tak starat. Všem přeji hlavně zdraví,“ řekl při slavnostním zahájení ředitel příbramské nemocnice ‚MUDr. Stanislav Holobrada.

Zdroj: red., autor: Bc. Martin Janota

Odpovědět

*