Příbramským mladíkům se daří, juniorka přehrála Plzeň, dorost U19 zase Baník

Příbramská mládež již dlouhou dobu patří k absolutní špičce v české lize. Potvrdila to i v posledních ligových zápasech, juniorka 1.FK si včera poradila s Viktorií Plzeň 3:1 a dnes dorost U19 smetl Baník Ostrava poměrem 3:0.

11158035_10204210315164508_990493442_n

16.4.2015 – Juniorská liga – 1.FK Příbram – FC Viktoria Plzeň 3:1 (3:0)

Branky: 2. Fořt (pen.), 12. Tregler, 32. Fořt – 85. Mlynařík

Karty:   54. Lešek (PLZ), 64. Hradecký (PLZ), 73. Hejda (PLZ)

1.FK Příbram: Kočí – Junek, Mareš, Tregler, Divíšek, Ježdík (c) (65. Bouček), Břížďala, Brandner, Moulis, Fořt (78. Makoš), Hlinka. Náhradníci: Šedivý, Makoš, Bouček, Schöbel.

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Hradecký, Doležal, Medvěděv, Šíša (46. Lešek), Hejda, Mlynařík, Denk (46. Průcha), Glazer (71. Ruml), Čihák (c) (46. Brožík), Domabyl. Náhradníci: Luhový, Lešek, Průcha, Ruml, Brožík.

Rozhodčí: Vnuk – Hocek, Doubrava.

Průběh zápasu:

Juniorka měla do zápasu s Plzní vynikající start, do vedení šla již ve 2. minutě, kdy se trefila z pokutového kopu posila z A-mužstva Pavel Fořt – 1:0. Příbram byla nadále jasně lepším celkem a gólově to potvrdila i ve 12.minutě, kdy míč dostal za brankovou čáru Jaroslav Tregler – 2:0. Ještě v prvním poločase domácí fotbalisté přidali třetí branku, Pavel Fořt si pěkně našel centr Břížďaly a poslal hlavou míč nechytatelně do sítě – 3:0.
Až po přestávce se výrazněji dostala do hry i Viktorka, Příbram si však v poklidu hájila tříbrankové vedení. O to přišla až v závěru, kdy se trefil Mlynařík, který nadvakrát překonal Kočího v příbramské svatyni – 3:1.

SCROLL_TEXT

Juniorský tým 1.FK Příbram se drží po třiceti odehraných kolech na výborném třetím místě, se tříbodovou ztrátou na vedoucí Brno.

Liga dorostu U19 – 1.FK Příbram – FC Baník Ostrava 3:0

SCROLL_TEXT

Příbramští fotbalisté vlétli na svého soupeře a již po pár minutách se ujali vedení. Trefil se z pokutového kopu Suchan. Do přestávky domácí přidali i druhý gól a mohli jít do šaten s klidným pocitem dvoubrankového vedení. Po změně stran Baník hru vyrovnal, ovšem gól se mu vstřelit nepodařilo. Naopak domácí přidali třetí branku a to i přesto, že neproměnili druhý pokutový kop v zápase. Po výhře 3:0 si upevnili suverénní vedení v celostátní lize dorostu.

Zdroj: red, foto: red